alweer heerlijk aan werk, vanmiddag lekker met paardje aan trainen, volgende week weer op wedstrijd na operatie etc. eerste keer weer sinds juni zo blij
aanstaande zondag weer onze eerste wedstrijdje rijden, na een halfjaar niet op wedstrijd te zijn geweest. Eye catcher is nu helemaal hersteld van zijn blessure, dus we gaan kijken wat we er weer voor de eerste keer van kunnen maken! Om 13:14 starten we D-E/M1 bij het Ruitersportweekend in Sevenum, we hebben er zin in!
Helaas door mijn enkel gegaan van het weekend waardoor ik zondag alleen de basis heb kunnen trainen omdat ik mijn balans wat miste. Vandaag ging het gelukkig weer een stuk beter en kon ik haar meer oppakken!
Afgelopen weekend kwamen sandman en ik aan start in liepde in het ZZ zwaar, hier behaalde we een nette 3e plaats in een groot deelnemersveld. Dit was echt een van sandman zijn beste proeven tot nu toe, en na 2 wat mindere wedstrijden werpt het trainen nu z'n vruchten af!
Ondanks de warmte is class afgelopen zondag weer erg knap geweest! 1e en 3e met 2 winst 218 & 216 en heel leuk jury commentaar gekregen! Nu even een korte pauze met de wedstrijden en extra goed trainen voor de regiokampioenschap❤️