7 juli
7 juli
7 juli
7 juli
7 juli
7 juli
7 juli
8 juli
8 juli
9 juli
Gisteren voor het eerst weer gereden sinds mijn ongeluk. Ging super fijn nu weer rustig op gaan bouwen. #zinin
Pff wat heb ik een drukke tijd achter de rug! Eerst de examens, die niet zo heel goed gingen voor mijn gevoel. Daarna selectiedag voor mijn opleiding. Uitslag examens: GESLAAGD VOOR MIJN VWO! Helaas waarschijnlijk uitgeloot voor de opleiding die ik zo graag wilde doen, dus nu maar dierwetenschappen ipv voeding en gezondheid. Door de drukke tijd ben ik ook niet echt meer op wedstrijd geweest, ik heb het wel echt gemist! Helaas komt er nu een ander tijdperk aan voor me, studeren. Daarom staat Laico te koop www.sporthorses.nl/advertentie/119149/te-koop/ponys-te-koop/… Ik vind het echt heel jammer, maar als hij ergens goed terecht komt en hopelijk ook weer terug kan komen in de sport, heb ik er vrede mee. We hebben 5 jaar lang een super tijd gehad samen, veel van elkaar mogen leren en hele mooie resultaten behaald.... Weet je (of ben je) iemand die nog op zoek is naar een lieve brave sportpony met potentie, dan mag je mij altijd een berichtje sturen.
zo! alweer een tijdje geleden dat ik iets heb laten weten haha. morgen starten we in Aalsmeer. hopelijk haal ik mijn laatste puntje in het Z1 voor het Z2! en... ik heb super leuk nieuws! vanaf maart mag ik een nieuwe pony gaan rijden! echt een super gave kans en ik verheug me er al helemaal op!
Waauuw!! Mijn laatste selectie gewonnen en kringkampioen!!! Super trots op mijn indiatje
Drukke tijd gehad met allerlei dingen. Nieuw veulen erbij en maar jammer genoeg me fokmerrie verkocht. Ik heb nu nl 2 jonge merrie's dus daar gaan we mee verder. Hard getraint voor Odense en dat heeft zijn vruchten afgeworpen. Goede resultaten gehaald en hopelijk gaat Roosendaal ook goed over 2 weken
Vandaag gereden in Waddinxveen! 1e proef 206 gereden en de 2e proef 195 (?!) maar toen zag ik dat ik de protocol van iemand anders had gekregen!!!! Dus de 2e proef 222 gereden! Nog maar 1 puntje en dan mogen we alweer zz-licht! Maar eerst de selecties nog!
Al weer even niets geschreven.
Maar ik zit zeker niet stil gezeten!
Fame gaat nu weer heel goed!
Het lessen bij Maxime gaat heel goed en fijn.
En thuis trainen gaat ook goed!
Helaas moest Fame een kleine 2 weken geleden een kleine operatie onder gaan dus mocht ik 1,5
week niet rijden.
Nu zijn we weer aan het opbouwen en dat gaat wel heel goed.
Misschien was die 1,5 week verplicht vrij wel een keer goed voor der.
Ik hoop zelf binnen kort weer te gaan starten.
Maar dat moet ik even goed gaan plannen.
Dit omdat ik eindelijk een BAAN heb gevonden!
Ik mag met trost zeggen dat ik de GROOM ben van Danielle Houtvast!
Zo super blij dat ik deze kans heb gekregen!
Hier mee is toch wel een grote meisje droom voor mij uitgekomen!
Ik vind het werk op stal super leuk en gezellig en voor al ook heel leerzaam.
Ze heeft een stel fijne paarden op stal staan.
En gaat vaak op wedstrijd en dat vind ik heel leuk om mee te gaan en kijken hoe ze dat doet!
Al met al heel blij met deze kans!
Vandaag selectiewedstrijd gehad in Geldrop. 1e geworden met 219 punten in de DE-L1! Trots op mn knappe jonge paardje
Beste Leden probeer je voor en achternaam te vermelden. dan word het voor ons makkelijker als wij op wedstrijd aanwezig zijn .
We kunnen dan echt kijken wie er aan de start komt, als wij gaan kijken voor Team TTD
Morgen de auto inpakken, pony's wassen, spullen poetsen en donderdagochtend naar de Kroo voor cdi outdoor Zeeland!! Super veel zin in!!!
Gisterenavond thuis gekomen na een leuk weekje in Odense! Super gezellig gehad met alle meiden! Beide proeven heel goed begonnen maar helaas kregen we veel spanning gaande de proef wat zorgde voor een aantal fouten waardoor de scores omlaag gingen.... maar ik heb heel veel geleerd en kijk terug op een tof weekje
Wat ging m'n topper weer goed vandaag! Helemaal klaar voor de eerste selectie! #baarlo