Super leuk allemaal positieve berichten te lezen hier op TTD!!
Mijn knappe merrie zit ook nog steeds op een stijgende lijn!! Momenteel wel even zoeken naar een fijn trainings schema, vanwege school en stage, maar daar komen wij wel weer uit!! Binnenkort na een zomer stop weer op wedstrijd
Al een tijdje niet op mijn TTD profiel gezeten ivm de blessure van mn mooie merrie... Ze had een tussenpees irritatie maar nu zijn we weer in de opbouw en doet ze het super! Hopelijk kunnen we komende zomer weer starten en dat laatste puntje voor de M2 halen!
Eeen tijd niet online geweest maar alles gaat door Inmiddels over de helft van mijn stage en eerlijk gezegd ben ik daar blij mee. Het is super leuk en leerzaam maar 40uur in de week en daarnaast de paarden kost toch best veel energie... Kiki heeft de laatste paar dagen de kou in der billen denk ik, aan de longe voor het rijden is ze een bommetje. Maar daarna is het opstappen en wegrijden heerlijk! Vanmiddag zijn we rond half 6 weer thuis dus dan snel omkleden, eten en lekker naar stal.
Gister na 2 weken weer getraind met amigo in de les, we kregen weer les van de eigenaar van stal. En het ging echt goed! Ze liep in het begin niet goed aan mijn been maar toen ging het steeds beter. Aan het einde van de les liep ze echt super! Trots op die oude merrie!
Genoten! Hadice liep echt gaaf weer op training en dat zonder bit! Ze loopt eigenlijk haast fijner zonder bit dan met bit.. Jammer dat maar tot L2 zonder bit mag. Ze liet zich weer van de betere kant zien vandaag, gaan wat oefen wedstrijden starten om de spanning eruit te krijgen bij ons beide. Hoop dat dat helpt voor de selecties!
FF 2 weekjes geen wedstrijden gereden. We hebben intussen ons M2 debuut gehad en meteen 1 winstpunt binnengesleept. Helaas reed ik in de eerste proef verkeerd en net geen winst, maar in de tweede proef 191 punten, dus daar was ik heel blij mee!
We zijn nu dus echt M2! Haha nog 9 wisntpunten en dan mogen we Z .
Ondertussen is mijn zusje Tamar ook begonnen met wedstrijd rijden op Chanel en ze heeft in 3 wedstrijden 8 winstpunten gereden in de B!
Vandaag eerst even mijn mondeling betoog even maken. Daarna trainen met Don Juan voor de wedstrijd van morgen in Lisserbroek om 12:22 en 12:29 dus dan gaan we weer knallen net zoals gister. En moet vanavond ook nog oppassen bij de buren. Druk dagje...
Wat een slecht weer vandaag.. Hopelijk is het morgen weer wat beter dat ik Delight weer lekker kan trainen. Gelukkig gisteren nog wel even een ontspannen bosritje gemaakt met haar!
Straks nog even de paardjes gedag zeggen. Morgen ochtend vroeg gaan we op vakantie! Super veel zin in! Ik ben ook wel weer blij als we terug zijn, want dan komt bijna mijn nieuwe topper naar huis toe!