Wat heb ik het druk! Met alle drukte vergeet ik dan hier af en toe nog wat op te posten...
Nu is er al een hele boeg veranderd sinds mijn laatste post! Ik heb mijn paardje voor de toekomst gekocht in september. First Diamond genaamd. Diamond is een onzettend knappe 5jaarse furstenball met onzettend veel kwaliteiten! Hij flirte met scores rond de 80% op FEI proeven bij de 4-jaarse. Nu hij bij mij staat doen we rustig aan en leren we elkaar elke dag meer en meer kennen! We zijn heerlijk aan het trainen. Dit zomerseizoen zou ik hem dan zelf starten bij de 5jarige. Daar heb ik erg veel zin in! maar toch al wat stress om tegen al die profruiters te rijden!
dat zien we dan al wel! Voor nu trainen we!
Bolero heb ik ondertussen 5x internationaal gestart. Mijn debuut was in Drachten. Nadien heb ik nog Pompadour en Biarritz meegedaan in 2015. Dit jaar, 2016, heb ik er nu twee opzitten. Sant marti Vell, Spanje en Saumur, Frankrijk. Deze telkens met een groot juryverschil waardoor ik niet echt de punten kreeg waarop we hoopten...!
Samen moeten we nog een heel deel constanter worden in de proef!
DIt weekend doen we mee aan de beker van België! Eens zien hoe dat gaat gaan!
Zozo.. dat is lang geleden! Nadat ik in September mijn nieuwe studie ben gestart is het paardrijden een beetje op een laag pitje beland. Ik kreeg klierkoorts waardoor ik heel erg moe werd en na mijn school en studiewerk mijn paard niet meer altijd kreeg gedaan. In December begon het vriesweer en in combinatie met de aankomende examens kon ik Amigo maar 1x per maand gereden kregen. Gelukkig zijn mijn examens nu eindelijk gedaan! Ook mijn klierkoorts begint eindelijk te beteren. Terug aan de slag dus!
Vandaag een lekkere spa dag voor pepper. Vanochtend vroeg al in de molen geweest. Uit m'n stage gelijk door naar stal en de paardjes in de paddock gezet want het was heerlijk weer! Daarna z'n beentjes opgeschoren en hem van top tot teen gewassen. Daarna wou ik hem in de stapmolen zetten alleen kreeg hij het voorjaar in z'n bol, waardoor hij aan het stuiteren was over het terrein heen. Haha gekke pony is het ook, zo raar zie ik hem maar weinig doen. Na 10 min aan de hand stappen was hij weer wat rustiger dus toch maar in de molen gezet. Daarna even met mama al onze spullen weer opgeruimd en vanavond gewerkt. Morgen weer trainen met Milou d'r hulp en nog even de laatste puntjes op de i zetten.
Afgelopen zondag met Ces na een aantal weken wedstrijdvrij weer eens zzl gestart. Ces liep heel fijn en onze proeven werden beloond met ruim 72 en ruim 69 procent. De tweede proef was hij wat moe, dus het scherpe was er net af. Maar meer dan tevreden met zijn optreden. Tess en Denver ook nog even geholpen met losrijden. Vandaag les met Ces van Bob en daarna door naar Kiss. Het wordt weer een leuke paardendag.
Vanmiddag pinksterconcours bij VarioHippiQue met Zoo Seven in de ZZ-licht! Proeven om 14.14 & 14.34 en mijn kür op muziek om 17.49! Hopen dat het zonnetje nog een beetje gaat schijnen!
Eeen tijd niet online geweest maar alles gaat door Inmiddels over de helft van mijn stage en eerlijk gezegd ben ik daar blij mee. Het is super leuk en leerzaam maar 40uur in de week en daarnaast de paarden kost toch best veel energie... Kiki heeft de laatste paar dagen de kou in der billen denk ik, aan de longe voor het rijden is ze een bommetje. Maar daarna is het opstappen en wegrijden heerlijk! Vanmiddag zijn we rond half 6 weer thuis dus dan snel omkleden, eten en lekker naar stal.
Whoop whoop onze laatste wedstrijd van het seizoen afgesloten met een mooie 5e plaats, een lintje en 67% in de PSG! Nu begint voor Luurie de winter-westrijd-stop en gaan we gewoon thuis lekker doortrainen naar de Inter I toe. Het was onze eerste wedstrijd met het TTD speldje en het heeft direct geluk gebracht! Nogmaals bedankt Danny Lisette TopTalent Dressage!!
Na 2 dagen Parijs en een drukke werkweek vandaag weer naar joy geweest. Wel gereden maar het voelde toch niet helemaal goed. Niet kreupel maar niet fit en rechts achter toch af en toe een mispas. Morgen kont de DA langs en toch ook maar even bloed prikken. Hopenlijk wordt er iets gevonden.
Hoi ik ben Moniek ik ben 11 jaar. ik rij al 4 jaar en doe soms samen met een vriendin het bos in met haar shet
ik rij bijna elke week en soms meer als tessa niet kan ofzo. ik zou graag een keer een shetlander zelf willen hebben maar ik heb hier niet veel plaats voor. Als ik iemand kan of mag helpen mag je mij altijd een bericht sturen Doeii Xx